BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2011 Tomas Langvinis

„Press‘o” padėka tenisininkui Ričardui Berankiui

LŽS sporto žurnalistų klubas „Press‘as” įteikė padėką geriausiam mūsų šalies tenisininkui Ričardui Berankiui už dalyvavimą socialinėje akcijoje „Už jaunimo saviraišką be alkoholio 18+”.

T.Vencevičius ir R.Berankis

Lietuvos aludarių gildijos organizuotoje socialinėje akcijoje R.Berankis agitavo jaunimą rinktis sportą ir sveiką gyvenimo būdą. „Kai kiti mano bendraamžiai rinkosi alkoholį, aš ruošiausi dvikovoms”, - reklamos klipe į jaunimą kreipėsi R.Berankis. Kartu su R.Berankiu socialinėje akcijoje dalyvavo ir Lietuvos rinktinės krepšininkas Martynas Gecevičius bei garsus didžėjus DJ Mamania.

„Mes palaikome tokią garsių sportininkų iniciatyvą ir prisidedame prie akcijų, kuriomis jaunimas skatinamas sportuoti ir vengti žalingų įpročių. Garsūs sportininkai yra geriausias pavyzdys jaunimui ir vaikams. Jie nori lygiuotis į pergales skinančius sportininkus, todėl džaugiamės, kad geriausias mūsų šalies tenisininkas R.Berankis prisidėjo prie tokios akcijos ir norime padėkoti už sporto ir sveikos gyvensenos propagavimą”, - sakė sporto žurnalistų klubo „Press‘as” pirmininkas Tautvydas Vencevičius.

Lietuvos verslo konfederacijos organizuojamuose rinkimuose, Lietuvos aludarių gildija už socialinę akciją „Už jaunimo saviraišką be alkoholio 18+” gavo apdovanojimą už socialiai atsakingą verslą.

„Lietuvoje susidarė ydinga situacija, kuomet draudimais ir legalaus verslo ribojimais imituojama kova su girtavimu, ignoruojant tikrąsias piktnaudžiavimo alkoholiu priežastis - aukštesnių tikslų stoką, psichologinę ir socialinę neviltį bei blogus pavyzdžius šeimose. Tikime, kad pakeisti dabartinę padėtį galime tik aktyviai šviečiant nepilnamečius bei visą visuomenę, ir būtent tokiomis socialinėmis kampanijomis, kuriose į nepilnamečius jų kalba kreipiasi jų gerbiami herojai”, - teigė Lietuvos aludarių gildijos prezidentas Saulius Galadauskas.

Patiko (0)

Rodyk draugams