Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2012 Tomas Langvinis

Davidas Ferreras trečią kartą tapo Akapulko turnyro nugalėtoju

Davidas Ferreras laimėjo antrą turnyrą per dvi savaites. Scanpix/REUTERS nuotr.

Šešta pasaulio raketė iš Ispanijos Davidas Ferreras trečius metus iš eilės tapo „Abierto Mexicano Telcel” ATP 500 serijos turnyro nugalėtoju. D.Ferreras finale užtikrintai 6:1, 6:2 nugalėjo tėvynainį Fernando Verdasco.

D.Ferreras kiekviename sete po du kartus laimėjo F.Verdasco padavimų serijas. Susitikimas truko 70 minučių.

Tai buvo dešimtas dviejų tenisininkų susitikimas ant grunto. Daugiau, šešias pergales yra iškovojęs F.Verdasco.

D.Ferreras šį sezoną iškovojo 18 pergalių ir patyrė tik vieną pralaimėjimą. Jis „Australian Open” ketvirtfinalyje nusileido Novakui Džokovičiui.

29 metų tapo antru žaidėju kuris turnyrą Meksikoje laimėjo tris kartus iš eilės. Prieš D.Ferrerą tai pavyko pasiekti tik Thomasui Musteriui.

Tai jau trečias ispano laimėtas turnyras šį sezoną. Prieš tai jis apgynė „Heineken Open” ir „Copa Carlo” nugalėtoju titulus.

Sara Errani WTA reitinge užima 36-ą vietą. Scanpic/REUTERS nuotr.

Moterų turnyro finale Sara Errani iš Italijos 5:7, 7:6(2), 6:0 nugalėjo tėvynainę Flavia Pennettą.

F.Pennetta laimėjo pirmą setą kuriame abi žaidėjos darė daugybę klaidų. Pirmus septynis geimus tenisininkės laimėjo po varžovės padavimų.

S.Errani antrame sete laimėjo pratęsimą. 24 metų italė trečiame sete ėmė žaisti be klaidų ir nepaliko jokių vilčių šešeriais metais vyresnei varžovei.

Mačas truko dvi valandas ir 29 minutes. S.Errani iškovojo trečią WTA titulą karjeroje.