BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2012 Tomas Langvinis

Kitu Lauryno Grigelio varžovu Sarajeve tapo lenkų dičkis - Jerzy Janowiczius

Laurynui Grigeliui po užtikrintos pergalės Bosnijoje ir Hercegovinoje prasidėjusiame „BH Telecom Indoors 2012″ turnyro starte, antrame rate teks pavojingesnis varžovas - 213-ą vietą ATP reitinge užimantis Jerzy Janowiczius.

Jerzy Janowiczius

Abu tenisininkai kartą jau yra žaidę vienas prieš kitą. 2009 metais L.Grigelis po atkaklios kovos 7:6(5), 6:7(5), 6:3 nugalėjo J. Janowiczių.
J.Janowiczius neseniai Volfsburge vykusiame taip pat „Challenger” serijos turnyre nužygiavo iki pat finalo kuriame po dramatiškos trijų setų kovos ir pratęsimo pabaigoje 6:4, 3:6, 6:7(9) nusileido čempionu tapusiam Igoriui Sijslingui. Nyderlandų tenisininkas tuomet pirmame rate po dviejų setų kovos nugalėjo L.Grigelį.

Vasario mėnesį Jerzy Janowiczius Lenkijos teniso rinktinei Daviso taurės varžybose iškovojo dvi pergales. AFP/Scanpix nuotr.

2009 metais J. Janowiczius Daviso taurės varžybose žaidė prieš Andy Murray ir pralaimėjo 3:6, 4:6, 3:6. Tačiau Lenkija vis tiek nugalėjo Didžiąją Britaniją. AFP/Scanpix nuotr.

J.Janowiczius Sarajevo turnyro pirmame rate 6:4, 6:4 nugalėjo kroatą Kristijaną Mesarosą (ATP 298).

Karjeros pinigai: 183 tūkst. dolerių

Praėjusį sezoną J.Janowiczius sužaidė 66 mačus ir pusę iš jų ant grunto. Iš viso iškovojo 35 pergales ir rugpjūčio mėnesį pakilo į rekordinę 140-ą poziciją.

Pergalę iškovojusiam tenisininkui atiteks 15 ATP reitingo taškų.