BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2012 Tomas Langvinis

Laurynas Grigelis galingais padavimais ir greita pergale pradėjo turnyrą Sarajeve

Laurynas Grigelis nešvaistė tuščiai laiko Bosnijoje ir Hercegovinoje prasidėjusiame „BH Telecom Indoors 2012″ turnyro starte. 201-ą vietą pasaulio reitinge užimantis lietuvis 6:1, 6:4 sudorojo rusą Michailą Ledovskichą. (ATP 296) ir pateko į varžybų aštunfinalį.

Laurynas Grigelis iškovojo ketvirtą sezono pergalę. Olmesport.it nuotr.

Laurynas Grigelis iškovojo ketvirtą sezono pergalę. Olmesport.it nuotr.

L.Grigelis jau pačioje mačo pradžioje laimėjo varžovo padavimų seriją ir išsiveržė į priekį 3:0. Šeštame geime Lietuvos atstovas dar kartą laimėjo M.Ledovskicho padavimus ir pirmą setą po 24 minučių kovos 6:1.

Antrame sete lemiamu tapo penktasis ir šeštasis geimai. L.Grigelis laimėjo varžovo padavimų seriją ir išsiveržė į priekį 3:2. Tačiau netrukus M.Ledovskichas turėjo tris galimybes tašku išlyginti rezultatą, bet L.Grigelis to padaryti neleido ir padidino atotrūkį iki 4:2.

Vėliau aštuntas pagal skirstymą turnyre lietuvis oponentui nesuteikė galimybių ir šventė pergalę po 59 minutes trukusios kovos.

L.Grigelis mače atliko net 13 neatremiamų padavimų, keli skriejo ypač svarbiais mačo momentais. Pirmo padavimo pataikymas siekė 59 proc.

Už pergalę pirmame Sarajevo „Challenger” turnyro etape tenisininkui atiteko 6 reitingo taškai, o antrame rate lauks akistata su lenku Jerzy Janowicziumi (ATP 213) arba kroatu Kristijanu Mesarosu (ATP 298).

Patiko (0)

Rodyk draugams0 komentarų ↓

Dar nėra komentarų..

Palikti komentarą