BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2011 Tomas Langvinis

R. Berankio planus stabdo sveikatos problemos

Getty Images/ Scanpix nuotr.

Ričardas Berankis atsiėmė paraišką dalyvauti turnyre Ispanijoje. Tenisininkas dėl sveikatos problemų bus priverstas praleisti dar kelis turnyrus. Fizinio rengimo stovykloje Ispanijoje R. Berankiui atsinaujino nugaros skausmai, negana to, prisidėjo ir kirkšnies problemos.

 „Didžiausius rūpesčius kelia kirkšnis. Ričardo nugara taip pat nevisiškai išgijo. Apmaudu, kad nepavyko surengti fizinio rengimo stovyklos. Negalėjome sportuoti net puse pajėgumo. Sunku pasakyti, kiek prireiks laiko. Tai paaiškės tik po vizito pas gydytojus”, - teigė žaidėjo treneris Remigijus Balžekas.

R. Berankis artimiausiu metu atvyks į Lietuvą, čia jį apžiūrės medikai. Tada turėtų paaiškėti, kada tenisininkas galės grįžti į kortus. Spėjama, kad tai geriausiu atveju galės įvykti tik po mėnesio.

20-metis tenisininkas iš Lietuvos nedalyvaus ir Portugalijoje vyksiančiame „Estoril Open” turnyre. Jis bus priverstas tik stebėti ir prestižinį ATP 1000 serijos turnyrą Madride. Po klaustuku lieka turnyras Nicoje ir „Didžiojo kirčio” čempionatas Prancūzijoje.

Patiko (0)

Rodyk draugams