BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2012 Tomas Langvinis

Rafaelio Nadalio komanda iškovojo pergalę Indian Velse, Novako Džokovičiaus patyrė pralaimėjimą

2010 metų „BNP Paribas Open” čempionai Marcas Lopezas ir Rafaelis Nadalis sėkmingai pradėjo ir 2012 metų kampaniją. Indian Velse vykstančiame turnyre ispanų duetas 6:4, 6:4 nugalėjo trečią pagal skirstymą Michaelio Llodros ir Nenado Zimonjičiaus duetą. Mačas truko 75 minutes.

Rafaelis Nadalis ir Marcas Lopezas AFP/Scanpix nuotr.

Rafaelis Nadalis ir Marcas Lopezas AFP/Scanpix nuotr.

R.Nadalis ir M.Lopezas prieš dvejus metus vykusiame šio turnyro finale taip pat nugalėjo M.Llodros ir N.Zimonjičiaus duetą.

R.Nadalio ir M.Lopezo komanda taip pat laimėjo ir 2009 bei 2011 metais vykusius turnyrus Katare. M.Llodros ir N.Zimonjičiaus pora šį sezoną iškovojo 7-ias pergales, patyrė 3-is pralaimėjimus. Abu iškovojo taurę Roterdame vykusiame turnyre.

Serbų Novako Džokovičiaus ir Viktoro Troickio duetas 5:7, 5:7 pralaimėjo ispanų Marcelio Granollerso ir Feliciano Lopezo komandai. Mačas truko valandą ir 32 minutes.

Florianas Mayeris ir Jarkko Nieminenas po dramatiškos kovos 6:4, 1:6, 10:8 nugalėjo amerikiečių Mardy Fisho ir Andy Roddicko porą.

Lenkų Mariuszo Fyrstenbergo ir Marcino Matkowskio duetas taip pat tik po sunkios kovos ir dviejų pratęsimų 5:7, 7:6(4), 10:8 nugalėjo Philippą Kohlschreiberį ir Gaelį Monfilsą.

Patiko (0)

Rodyk draugams0 komentarų ↓

Dar nėra komentarų..

Palikti komentarą