BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2012 Tomas Langvinis

Rafaelis Nadalis ir Rogeris Federeris užtikrintai pradėjo Indian Velso turnyrą

Du kart Indian Velso čempionas Rafaelis Nadalis ir tris kart šių varžybų nugalėtojas Rogeris Federeris užtikrintomis pergalėmis pradėjo turnyrą ir pateko į trečią varžybų ratą.

Rafaelis Nadalis Indian Vleso čempionu tapo 2007 ir 2009 metais. AFP/Scanpix

Rafaelis Nadalis Indian Velso čempionu tapo 2007 ir 2009 metais. AFP/Scanpix

R.Nadalis 6:1, 6:3 nugalėjo argentinietį Leonardo Mayerį. Kairiarankis Ispanijos tenisininkas kiekviename sete po du kartus laimėjo varžovo padavimų serijas ir mačą po valandą ir 15 minučių trukusios kovos.

Kitame etape R.Nadalis kovos su tėvynainiu Marcelu Granollersu. Rafa paskutinius šešerius metus patenka į šio turnyro pusfinalį.

„Smagu grįžti ir demonstruoti gerą žaidimą”, - po pergalės kalbėjo antra pasaulio raketė. „Pergalės yra pats svarbiausias dalykas.”

„Žinoma nelengva grįžti kurį laiką nežaidus, tačiau man tai pavyko gerai. Mačą pradėjau labai susikaupęs ir agresyviai nusiteikęs.”

R.Nadaliui tai pirmas turnyras po pralaimėjimo Novakui Džokovičiui „Australian Open” finale.

M. Granollersas antrame rate po permainingos kovos 6:3, 2:6, 6:3 nugalėjo vokietį Tommy Haasą.

Rogeris Federeris paskutinį kartą Indian Velso čempionu tapo 2006 metais. REUTERS/Scanpix nuotr.

Trečia pasaulio raketė R.Federeris 6:4, 6:1 įveikė vardinį kvietimą turnyre dalyvauti gavusį Denisą Kudlą. Šveicarijos tenisininkas pirmame sete varžovo padavimus laimėjo du kartus, antrame sete tai padarė tris kartus.

„Visada gera sugrįžti ten kur esi žaidęs patį geriausią tenisą”, - po mačo kalbėjo R.Federeris. „Tai buvo puikus vakaras ir esu juo patenkintas.”

R.Federeris kitame etape susitiks su Milošu Raoničiumi. 21 metų Kanados tenisininkas užtikrintai 6:4, 6:2 nugalėjo argentinietį Carlosą Berloqą.

Kituose mačuose penktas pagal skirstymą ispanas Davidas Ferreras 6:2, 6:2 nugalėjo bulgarą Grigorą Dimitrovą.
Davidas Nalbandianas iš Argentinos 7:6(3), 7:6(4) nugalėjo Mariną Čiličių iš Kroatijos. Janko Tipsarevičius 6:4, 6:2 įveikė Gillesą Mullerį iš Liuksemburgo.

Šeštam pagal skirstymą Jo-Wilfriedui Tsongai įskaityta pergalė prieš kojos traumą patyrusį kitą Prancūzijos tenisininką Michaelį Llodrą. Pastarasis atsiliko 1:4 ir tuomet atsisakė tęsti dvikovą.

J.W.Tsonga kitame etape susitiks su Radeku Štepaneku. Čekijos veteranas 6:2, 6:1 sutriuškino Xavierą Malisse‘ą iš Belgijos.