BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2012 Tomas Langvinis

Rogeris Federeris po dviejų pratęsimų palaužė Juaną Martiną del Potro ir pateko į finalą

Rogeris Federeris susikūrė galimybę penktą kartą karjeroje laimėti „Dubai Duty Free Tennis Championships” turnyrą. Šveicarų maestro po atkaklios kovos pusfinalyje 7:6(5), 7:6(6) nugalėjo Juaną Martiną del Potro ir pateko į finalą.

Scanpix/REUTERS

Antrame seto pratęsime Argentinos tenisininkas pirmavo 6:2, tačiau neišsaugojo solidžios persvaros, pralaimėjo net šešis taškus iš eilės ir mačą.

„Manau, kad sužaidžiau gerą mačą”, - po pergalės kalbėjo R.Federeris. „Pirmo seto pratęsime pirmavau 6:2 ir jis sumažino atsilikimą iki minimumo. Antro seto pratęsime man šiek tiek pasisekė.”

R.Federeris finale kovos su Andy Murray. Abu tenisininkai vienas prieš kitą paskutinį kartą žaidė dar 2010 metais „Barclays ATP World Tour Finals” turnyre. Tuomet pergalę iškovojo R.Federeris, tačiau bendrai iš keturiolikos tarpusavio žaistų dvikovų aštuonias laimėjo A.Murray.

„Aš labai džiaugiuosi, kad po tiek laiko vėl kovosime kartu”, - apie šeštadienio finalą kalbėjo R.Federeris.

A.Murray pusfinalyje nugalėjo pirmą pasaulio raketė Novaką Džokovičių.