BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2012 Tomas Langvinis

Viktorija Azarenka pergalių seriją pratęsė iki 19-os, pralaimėjimą patyrė Vimbldono čempionė Petra Kvitova

Pirma pagal skirstymą Viktorija Azarenka be didelių rūpesčių įveikė trečią Indian Velso turnyro ratą. Pirma pasaulio raketė iš Baltarusijos 6:1, 6:2 nugalėjo Svetlaną Kuznecovą ir savo pergalių seriją pratęsė iki 19-os.

V.Azarenka antrą kartą iš šešių dvikovų nugalėjo S.Kuznecovą. AFP/Scanpix nuotr.

„Džiaugiuosi pergale”, - po vos valandą trukusio mačo pareiškė V.Azarenka. „Mes kelis kartus treniravomės kartu, todėl žinau kokia puiki žaidėja ji yra. Ji turi sukaupusi didžiulę patirtį ir yra laimėjusi „Didžiojo kirčio” varžybas. Privalėjau pasitempti po paskutinio, net tris valandas trukusio mačo ir džiaugiuosi, kad pademonstravau gerą žaidimą.”

Kitame etape V.Azarenka kovos su Julia Goergers. Vokietijos tenisininkė 6:3, 6:4 nugalėjo ispanę Anabelą Mediną Garrigues.

„Tu neturi ką prarasti kai žaidi su pirma pasaulio rakete”, - prieš būsimą akistatą kalbėjo 23 metų J.Goerges. „Ji labai sudėtinga varžovė ir neseniai laimėjo „Didžiojo kirčio” varžybas. Aš žaisiu savo žaidimą. Bus sudėtingas iššūkis, tačiau aš jam būsiu pasirengusi.”

Petra Kvitova praėjusiais metais laimėjo šešis turnyrus, šiemet kol kas triumfavo tik viename

Moterų turnyre užfiksuota iki šio didžiausia staigmena. Iš varžybų pasitraukė Vimbldono čempionė Petra Kvitova. Trečia pasaulio raketė iš Čekijos po beveik dvi valandas trukusios kovos 6:2, 2:6, 3:6 nusileido Christinai McHale.

19-os metų amerikietė antrame ir trečiame setuose po du kartus laimėjo P.Kvitovos padavimų serijas.

„French Open” čempionė Li Na 6:1, 6:3 nugalėjo kitą Kinijos tenisininkę Zheng Jie.

„Visada sunku žaisti prieš tėvynainį, nes vienas kitą puikiai pažįstam”, - po pergalės kalbėjo L.Na. „Mes žaidžiame už rinktinę, todėl ir treniruojamės kartu. Tačiau aš džiaugiuosi, ne ją nugalėjo pirmą kartą. Paskutinį kartą žaidėme prieš šešerius metus. Kaip matome šešeri metai gali pakeisti daug dalykų.”

„Didžiąja seserimi Na” arba „Auksine gėlele” Kinijoje vadinama L.Na kitame etape kovos su Vera Zvonareva arba Klara Zakopalova.